- Home
- Social
- BISTRIŢA, (04.05.2019, 17:23)
- Raluca Lazaroi
Video Accident cumplit în Bistriţa: Cinci răniţi, între care un copil, după ce maşina în care erau a luat foc după ce s-a răsturnat | FOTO, VIDEO
Cinci persoane, între care un copil de 5 ani, au fost rănite, sâmbătă, într-un accident rutier petrecut pe DN 17, între Bistriţa şi Beclean, după ce maşina în care erau a lovit un cap de pod şi s-a răsturnat într-un şant, unde a luat foc.
Urmărește
1208 afișări
Accidentul s-a petrecut pe DN 17, în apropriere de oraşul Beclean, după ce şoferul unui autoturism a pierdut controlul asupra volanului, a lovit un cap de pod şi s-a răsturnat în şanţ, unde maşina a luat foc.
Reprezentanţii Inspectoratului pentru Situaţii de Urgenţă Bistriţa-Năsăud au declarat că în maşina implicată în accident erau cinci persoane, toate reuşind să iasă singure înainte ca autoturismul să ia foc.
Cele cinci victime, respectiv un copil şi patru adulţi, au fost transportate la spital pentru investigaţii medicale.
ULTIMELE ȘTIRI
-
Trump avertizează Iranul cu privire la o „anihilare totală” în cazul unei tentative de asasinat
-
Ministrul Justiţiei, despre scandalul Nordis: Fiecare persoană care are o culpă trebuie să răspundă
-
David: Aproape jumătate din absolvenţi cu analfabetism funcţional, problemă de securitate naţională
Circulaţia s-a desfăşurat alternativ, pe o singură bandă de circulaţie.
Inspectoratul de Poliţie Bistriţa-Năsăud a declanşat o anchetă.
„Din primele verificări efectuate de poliţiştii rutieri din Beclean a rezultat faptul că o femeie de 35 de ani din Bistriţa, care conducea un autoturism pe DN 17, pe direcţia de mers Bistriţa spre Beclean, din cauza neatenţiei a pierdut controlul direcţiei de deplasare şi s-a răsturnat în afara părţii carosabile. În urma accidentului, cele cinci persoane care se aflau în maşină, printre care şi un minor de 5 ani, au ieşit din maşină, ulterior autoturismul luând foc”, au declarat poliţiştii din judeţ.
Femeia aflată la volan nu a consumat alcool.
Citește pe www.zf.ro: Piaţa imobiliară sare în aer: Cartierul din Bucureşti unde preţurile au crescut în ianuarie cu 25.000 de euro faţă de anul trecut
Citește pe www.zf.ro: Cum alegem zona unde cumpărăm o locuinţă şi ce facilităţi importante trebuie să existe în proximitate
Citește și: Bogdan Stanoevici, directorul Circului Metropolitan Bucureşti, anunţă că va candida, ca independent, la alegerile prezidenţiale
Conținutul website-ului www.mediafax.ro este destinat exclusiv informării și uzului dumneavoastră personal. Este interzisă republicarea conținutului acestui site în lipsa unui acord din partea MEDIAFAX. Pentru a obține acest acord, vă rugăm să ne contactați la adresa vanzari@mediafax.ro.
Presa olandeză: Poliţia crede că a identificat hoţii tezaurului dacic, precum şi locaţia unde s-ar afla. ”Este vorba de cel puţin trei autori”
Ţara care pariază tot pe opulenţă absurdă ca să atragă super-bogaţii şi miliardele lor. Au construit palate pentru vânătorii de lux şi acum aşteaptă să vadă cine muşcă momeala
Oficial Direcţia Informaţii Militare: este un grad de probabilitate scăzut pentru o confruntare Rusia – NATO
FOTO. Milionarul de 53 de ani a cerut-o de nevastă pe iubita lui cu 24 de ani mai tânără
PROSPORT.RO
Desertul preferat al copiilor din comunism, care a reapărut în magazine. Se vinde cu 5 lei în Carrefour
GANDUL.RO
Ministrul Justiţiei: La sfârşitul lunii martie cred că SIIJ poate fi desfiinţată. "Această Secţie şi-a ratat rolul pe care l-ar fi putut avea"
ULTIMA ORǍ
vezi mai multe
ŞTIRILE ZILEI
-
astăzi, 14:45
-
astăzi, 14:38
LIVE TEXT OEP respinge orice strămutare a palestinienilor / Planul lui Trump de strămutare a palestinienilor din Gaza câştigă susţinere în Israel. Proteste în faţa Casei Albe împotriva planului preşedintelui Trump privind Gaza. Donald Trump spune că SUA va „prelua” şi va „deţine” Fâşia Gaza.