Prima pagină » Life-Inedit » Oana şi Viorel Lis, costumaţi în Cleopatra, respectiv Cezar

Oana şi Viorel Lis, costumaţi în Cleopatra, respectiv Cezar

Oana şi Viorel Lis îi vor întruchipa pe Cleopatra şi Cezar în ediţia de vineri a emisiunii "Happy Hour" de la Pro TV, informează postul de televiziune.
Oana şi Viorel Lis, costumaţi în Cleopatra, respectiv Cezar
Florin Radu
17 feb. 2011, 15:43, Life-Inedit

Deghizarea este al doilea nume al lor: Oana şi Viorel Lis vin vineri la „Happy Hour” să arate că niciun personaj nu este prea greu pentru ei. Dacă au făcut faţă cu brio provocării de a-i întruchipa pe cei din familia Addams, pe Shrek şi Fiona sau pe cei din familia Flintstone, Oana şi Viorel sunt hotărâţi să arate că se iubesc mai mult decât Cezar şi Cleopatra.

În costume după moda vremii, cu perucă şi coif pe cap, Oana şi Viorel s-au fotografiat costumaţi în Cleopatra şi Cezar. În timp ce Oana a purtat cu eleganţă peruca în stil egiptean, Viorel Lis a ţinut să îi dea lecţii de istorie, conform Pro TV.

Cei doi îşi vor face apariţia vineri la „Happy Hour” chiar în costumele în care s-au şi fotografiat.