Prima pagină » Cultură-Media » „Ochii pe mine!”, cu Vlad Craioveanu – invitată la Aleph News, Ana Morodan, vlogger şi antreprenor

„Ochii pe mine!”, cu Vlad Craioveanu – invitată la Aleph News, Ana Morodan, vlogger şi antreprenor

Vlad Craioveanu te invită la o ediţie specială a talk-show-ului „Ochii pe mine!”, 18 februarie, de la ora 23.00.
„Ochii pe mine!”, cu Vlad Craioveanu – invitată la Aleph News, Ana Morodan, vlogger şi antreprenor

Invitata lui Vlad Craioveanu a lăsat roba de avocat pentru a-şi crea un adevărat brand în mediul online. Nimeni nu-i dădea vreo şansă când a venit din Arad la Bucureşti cu 200 de lei în buzunar. Astăzi a ajuns „Contesa digitală”!

Pentru cei mai mulţi este îndrăzneaţă, carismatică şi inspiraţională. Pentru alţii, este interesantă, curajoasă şi controversată. Cert este că Ana Morodan – invitată în emisiunea „Ochii pe mine!” – nu trece niciodată neobservată. Este vlogger de top, dar şi antreprenor, fiind implicată în diverse business-uri pe care le gestionează cu succes.

Îţi promit o ediţie explozivă „Ochii pe mine!” – cu sare, piper şi ardei iute – pe care nu vrei să o ratezi joi, 18 februarie, începând cu ora 23.00, la Aleph News!