- Home
- Life-Inedit
- BUZĂU, (15.03.2011, 18:36)
- Cristina Sterian , Cristina Sterian ,
Andreea Mantea a rămas fără permis: A fost prinsă de radar cu 154 km la oră
Vedeta Playboy Andreea Mantea a fost prinsă luni de radar în timp ce conducea cu o viteză de 154 de kilometri pe oră, în afara localităţii buzoiene Racoviţeni, tinerei fiindu-i suspendat permisul de conducere pentru 90 de zile.
Urmărește
261 afișări
Andreea Mantea a rămas fără permis: A fost prinsă de radar cu 154 km la oră (Imagine: Adrian Stoicoviciu/Publimedia/Mediafax Foto)
Potrivit unor surse din Poliţia Buzău, Mantea a fost prinsă în timpul unei acţiuni a Serviciul Rutier în timp ce conducea un autoturism BMW X5, pe DN 2 (E 85), în afara localităţii buzoiene Racoviţeni, cu viteza de 154 de kilometri pe oră, motiv pentru care poliţiştii i-au reţinut permisul de conducere pentru 90 de zile.
Conform aceloraşi surse, vedeta s-a arătat surprinsă de viteza cu care a fost înregistrată circulând pe şoseaua europeană şi a dat de înţeles că va contesta în instanţă procesul-verbal întocmit de poliţiştii buzoieni.
Conținutul website-ului www.mediafax.ro este destinat exclusiv informării și uzului dumneavoastră personal. Este interzisă republicarea conținutului acestui site în lipsa unui acord din partea MEDIAFAX. Pentru a obține acest acord, vă rugăm să ne contactați la adresa vanzari@mediafax.ro.
Presa olandeză: Poliţia crede că a identificat hoţii tezaurului dacic, precum şi locaţia unde s-ar afla. ”Este vorba de cel puţin trei autori”
Ţara care pariază tot pe opulenţă absurdă ca să atragă super-bogaţii şi miliardele lor. Au construit palate pentru vânătorii de lux şi acum aşteaptă să vadă cine muşcă momeala
Oficial Direcţia Informaţii Militare: este un grad de probabilitate scăzut pentru o confruntare Rusia – NATO
FOTO. Milionarul de 53 de ani a cerut-o de nevastă pe iubita lui cu 24 de ani mai tânără
PROSPORT.RO
Taxă de la 740 de lei pentru această categorie de șoferi! Inspecția RAR, polița RCA și ITP sunt obligatorii
GANDUL.RO
Ministrul Justiţiei: La sfârşitul lunii martie cred că SIIJ poate fi desfiinţată. "Această Secţie şi-a ratat rolul pe care l-ar fi putut avea"
ULTIMA ORǍ
vezi mai multe