- Home
- Life-Inedit
- LOS ANGELES, (07.11.2011, 16:03)
- Florin Badescu ,
Avril Lavigne are faţa "complet distrusă" după ce a fost agresată de cinci persoane într-un bar
Cântăreaţa canadiană Avril Lavigne a declarat că are faţa "complet distrusă", după ce a fost agresată de cinci persoane, în timpul unei bătăi care a izbucnit la sfârşitul săptămânii trecute, în barul unui hotel din Hollywood, Los Angeles.
Urmărește
1387 afișări
Avril Lavigne (Imagine: Mediafax foto/AFP)
Artista a anunţat că a fost victima unei agresiuni comise de cinci persoane, după ce s-a implicat într-o ceartă cu o femeie, în barul hotelului Roosevelt din Hollywood, la primele ore ale dimineţii de duminică, informează nme.com.
Avril Lavigne, care se afla în acel bar cu iubitul ei, Brody Jenner, spune că în urma acestei agresiuni s-a ales cu un ochi învineţit, nasul spart şi alte câteva răni la nivelul corpului.
Cântăreaţa a postat pe Twitter un mesaj în care neagă faptul că ea ar fi iniţiat acea bătaie.
ULTIMELE ȘTIRI
-
Marcel Ciolacu, după întâlnirea cu FMI: Vom prioritiza proiectele publice
-
Ţările NATO şi-au crescut cheltuielile militare. Ameninţările Rusiei şi întoarcerea lui Donald Trump au făcut ca Europa şi Canada să-şi majoreze cheltuielile pentru apărare cu 20% în 2024
-
Criza de la Şantierul Naval Mangalia. BNS: DAMEN renunţă la acţiuni, statul român are drept de preempţiune
"Eu nu mă bat. Nu cred în bătaie. Pentru a lămuri lucrurile, vreau să vă spun că am fost atacată de cinci persoane, noaptea trecută, fără niciun motiv. Nu e deloc cool. Faţa mea e complet distrusă. Am un ochi învineţit, nasul spart, părul smuls, zgârieturi, vânătăi şi tăieturi. Nu e deloc ok să îi abuzezi pe ceilalţi. Violenţa nu este niciodată o soluţie", a spus artista canadiană.
Acesta nu este primul incident din 2011 când Avril Lavigne a fost victima unor acte de violenţă sau implicată în mod indirect în acte violente. În august, cântăreaţa a fost atacată pe scenă, în Brazilia, de o admiratoare. În septembrie, un bărbat a fost condamnat pentru crimă fără premeditare după ce acesta şi-a înjunghiat mama cu cuţitul, de nouă ori, în timpul unei altercaţii, încercând să intre în posesia unor bilete la un concert al cântăreţei canadiene.
Avril Lavigne a debutat în 2002, cu albumul "Let Go", care s-a vândut în peste 14 milioane de copii în întreaga lume. Ea a devenit celebră pentru piese precum "Complicated" şi "Sk8er Boi". Lavigne a interpretat single-ul "Alice", principala piesă de pe coloana sonoră a filmului regizat de Tim Burton "Alice in Wonderland", lansat în martie 2010. Artista canadiană şi-a lansat cel de-al patrulea album de studio, intitulat "Goodybe Lullaby", în luna martie.
Conținutul website-ului www.mediafax.ro este destinat exclusiv informării și uzului dumneavoastră personal. Este interzisă republicarea conținutului acestui site în lipsa unui acord din partea MEDIAFAX. Pentru a obține acest acord, vă rugăm să ne contactați la adresa vanzari@mediafax.ro.
Presa olandeză: Poliţia crede că a identificat hoţii tezaurului dacic, precum şi locaţia unde s-ar afla. ”Este vorba de cel puţin trei autori”
Ţara care pariază tot pe opulenţă absurdă ca să atragă super-bogaţii şi miliardele lor. Au construit palate pentru vânătorii de lux şi acum aşteaptă să vadă cine muşcă momeala
Oficial Direcţia Informaţii Militare: este un grad de probabilitate scăzut pentru o confruntare Rusia – NATO
FOTO. Milionarul de 53 de ani a cerut-o de nevastă pe iubita lui cu 24 de ani mai tânără
PROSPORT.RO
Taxă de la 740 de lei pentru această categorie de șoferi! Inspecția RAR, polița RCA și ITP sunt obligatorii
GANDUL.RO
Ministrul Justiţiei: La sfârşitul lunii martie cred că SIIJ poate fi desfiinţată. "Această Secţie şi-a ratat rolul pe care l-ar fi putut avea"
ULTIMA ORǍ
vezi mai multe