Prima pagină » Life-Inedit » FOTO, VIDEO Chrissy Teigen, soţia cântăreţului John Legend, a ADORMIT în timpul ceremoniei de decernare a premiilor OSCAR

FOTO, VIDEO Chrissy Teigen, soţia cântăreţului John Legend, a ADORMIT în timpul ceremoniei de decernare a premiilor OSCAR

Gala de decernare a premiilor Oscar a durat peste 4 ore, iar oboseala şi-a pus amprenta pe soţia cântăreţului John Legend, Chrissy Teigen, care a adormit minute bune în timp ce se anunţau câştigătorii prestigioaselor premii.
FOTO, VIDEO Chrissy Teigen, soţia cântăreţului John Legend, a ADORMIT în timpul ceremoniei de decernare a premiilor OSCAR

 

Potrivit E! Online, modelul a fost surprins de camerele de filmat în timp ce dormea pe umărul soţului ei, asta în timp ce Casey Affleck, care a câştigat premiul cel mai bun actor pentru rolul din „Manchester by the Sea”, îşi susţinea discursul de acceptare a statuetei de aur. 

 

Chrissy Teigen a fost zărită dormind şi în momentul în care a fost anunţată câştigătoarea premiului pentru cea mai bună actriţă, Emma Stone, pentru rolul din ”La La Land”.

 

Teigen şi Legend au ajuns pe covorul roşu al Oscarurilor cu 2 ore înainte de începerea show-ului. Ea a sclipit într-o rochie albă cu note aurii, cu mâneci lungi, la care a asortat o pereche de sandale tip stiletto. Legend a purtat un smoching de la Gucci.

 

În timpul ceremoniei, John Legend a interpretat două dintre melodiile pe care le cântă Emma Stone şi Ryan Gosling în pelicula  ”La La Land”. Una dintre piese, „City of Stars”, a fost răsplătită mai târziu cu distincţia pentru cel mai bun cântec original.

”La La Land” a reuşit să obţină, în total, şase statuete de aur.