Prima pagină » Life-Inedit » Cadoul primit de Cristiano Ronaldo de la iubita sa, Georgina, de Ziua Îndrăgostiţilor

Cadoul primit de Cristiano Ronaldo de la iubita sa, Georgina, de Ziua Îndrăgostiţilor

Radu Stroe
14 feb. 2020, 19:17, Life-Inedit

Frumoasa argentiniancă a distribuit pe reţelele de socializare o fotografie în care apare în bucătărie alături de Dolores Aveiro, mama fotbalistului portughez, gătind cod bacalao.

Dolores a învăţat-o pe Georgina să îi gătească fotbalistului felul său preferat de mâncare, iar frumoasa brunetă a numit-o pe mama fotbalistului ”cea mai bună profesoară”.

Recent, Cristiano Ronaldo a dezvăluit că peştele face parte din dieta sa zilnică.

Cristiano Ronaldo se află într-o formă de invidiat la 35 de ani. Vedeta celor de la Juventus a marcat 20 de goluri în 20 de apariţii în Serie A şi a contribuit cu două pase decisive. În Liga Campionilor, Ronaldo a marcat de două ori şi a oferit un assist.