- Home
- Revista presei
- (12.07.2011, 02:44)
Steaua lui Roni Levi începe cu el! Jucătorul SURPRIZĂ care a întrecut toate aşteptările în pregătiri va fi TITULAR incontestabil
Cu 510 minute jucate în ambele turnee din Austria, Eric Bicfalvi este în momentul de faţă fotbalistul din lotul stelist care a fost cel mai mult folosit de Roni Levi în partidele amicale din această vară.
Urmărește
9 afișări
Steaua lui Roni Levi începe cu el! Jucătorul SURPRIZĂ care a întrecut toate aşteptările în pregătiri va fi TITULAR incontestabil
"BIGfalvi" este noua poreclă pe care cei din staff i-au dat-o mijlocaşului Eric Bicfalvi. Internaţionalul de tineret al Stelei se află într-o formă de invidiat în această vară, el fiind cel mai bun jucător al roş-albaştrilor în meciurile disputate până acum. Cândva unul dintre favoriţii lui Gigi Becali, Eric poate intra din nou în graţiile patronului dacă va continua pe aceeaşi linie.
Conținutul website-ului www.mediafax.ro este destinat exclusiv informării și uzului dumneavoastră personal. Este interzisă republicarea conținutului acestui site în lipsa unui acord din partea MEDIAFAX. Pentru a obține acest acord, vă rugăm să ne contactați la adresa vanzari@mediafax.ro.
Presa olandeză: Poliţia crede că a identificat hoţii tezaurului dacic, precum şi locaţia unde s-ar afla. ”Este vorba de cel puţin trei autori”
Ţara care pariază tot pe opulenţă absurdă ca să atragă super-bogaţii şi miliardele lor. Au construit palate pentru vânătorii de lux şi acum aşteaptă să vadă cine muşcă momeala
Oficial Direcţia Informaţii Militare: este un grad de probabilitate scăzut pentru o confruntare Rusia – NATO
FOTO. Milionarul de 53 de ani a cerut-o de nevastă pe iubita lui cu 24 de ani mai tânără
PROSPORT.RO
Taxă de la 740 de lei pentru această categorie de șoferi! Inspecția RAR, polița RCA și ITP sunt obligatorii
GANDUL.RO
Ministrul Justiţiei: La sfârşitul lunii martie cred că SIIJ poate fi desfiinţată. "Această Secţie şi-a ratat rolul pe care l-ar fi putut avea"
ULTIMA ORǍ
vezi mai multe