- Home
- Sport
- BUCUREŞTI, (19.04.2013, 18:05)
- Adrian Ţone
FRF pune în vânzare pachete de bilete pentru patru meciuri ale naţionalei
Federaţia Română de Fotbal a anunţat prin intermediul site-ului oficial că va pune în vânzare un pachet de bilete pentru meciurile amicale ale României cu Trinidad Tobago şi Slovacia, precum şi pentru partidele cu Ungaria şi Turcia, din preliminariile CM 2014.
Urmărește
292 afișări
FRF pune în vânzare pachete de bilete pentru patru meciuri ale naţionalei (Imagine: Alexandru Hojda/Mediafax Foto)
Preţurile biletelor pe care echipa naţională le va disputa pe Arena Naţională din Bucureşti, beneficiază astfel de o reducere de 30 la sută.
Preţurile pachetelor de bilete puse în vânzare de FRF prin intermediul site-ului www.biletefotbalonline.ro pentru cele patru partide menţionate, începând cu data de 21 aprilie, sunt următoarele:
Categoria I: 280 de lei
ULTIMELE ȘTIRI
-
Ionuţ Costea a fost eliberat, după ce fusese reţinut în Turcia
-
Bloomberg: Administraţia Trump pregăteşte dezvăluirea planului de încetare a războiului din Ucraina
-
Victor Ponta, întrebat dacă se aşteaptă să fie dat afară din PSD: Îmi asum tot ceea ce fac / Nu exclude o colaborare cu Călin Georgescu
Categoria II: 140 de lei
Categoria III: 84 de lei
Categoria IV: 42 de lei
Federaţia Română de Fotbal a stabilit de asemenea pachete de bilete pentru trei meciuri (Trinidad Tobago sau Slovacia, Ungaria şi Turcia), care beneficiază de o reducere de 20 la sută şi pentru cele două meciuri oficiale ale României, reduse cu doar 10 procente.
Preţurilor stabilite de FRF li se adaugă taxa de serviciu (5 la sută), taxa de administrare (2 la sută) şi taxa de curierat (12 lei pentru fiecare bilet primit).
Dacă, după 1 iunie, ultima zi de achiziţie a pachetelor, vor mai rămâne bilete disponibile, modalitatea de vânzare individuală a acestora va fi comunicată de FRF în timp util.
Conținutul website-ului www.mediafax.ro este destinat exclusiv informării și uzului dumneavoastră personal. Este interzisă republicarea conținutului acestui site în lipsa unui acord din partea MEDIAFAX. Pentru a obține acest acord, vă rugăm să ne contactați la adresa vanzari@mediafax.ro.
Presa olandeză: Poliţia crede că a identificat hoţii tezaurului dacic, precum şi locaţia unde s-ar afla. ”Este vorba de cel puţin trei autori”
Ţara care pariază tot pe opulenţă absurdă ca să atragă super-bogaţii şi miliardele lor. Au construit palate pentru vânătorii de lux şi acum aşteaptă să vadă cine muşcă momeala
Oficial Direcţia Informaţii Militare: este un grad de probabilitate scăzut pentru o confruntare Rusia – NATO
FOTO. Milionarul de 53 de ani a cerut-o de nevastă pe iubita lui cu 24 de ani mai tânără
PROSPORT.RO
Ce a găsit Roman Babițchi, soțul Monalisei, când s-a întors la salonul de înfrumusețare: 'Au încercat să ascundă crima'
CANCAN.RO
Zodiile aflate sub protecția lui Dumnezeu în 2025. MINERVA: oportunități și succes pe toate planurile
GANDUL.RO
Ministrul Justiţiei: La sfârşitul lunii martie cred că SIIJ poate fi desfiinţată. "Această Secţie şi-a ratat rolul pe care l-ar fi putut avea"
ULTIMA ORǍ
vezi mai multe