Popescu: „Dacă aş fi la Steaua, aş comanda eu, nu Gigi!“
Fostul internaţional român, Gică Popescu, a declarat pentru Evenimnetul Zilei că nu ar putea niciodată să lucreze cu finanţatorul Stelei, Gigi Becali.
Popescu: „Dacă aş fi la Steaua, aş comanda eu, nu Gigi!“ (Imagine: Mediafax Foto)
„Am avut ofertă, la un moment dat, de a fi manager la Steaua, dar am refuzat. N-aş veni nici acum. Niciodată cât va fi Gigi acolo! De ce? Nu cred că aş putea lucra cu Gigi. Dacă aş merge la Steaua, aş comanda eu! Pe mine nu mă va conduce nimeni niciodată. Şi lui Gigi îi place să conducă, aşa că nu ne-am potrivi“, a spus „Baciul“ pentru EVZ.
ULTIMELE ȘTIRI
-
Victor Ponta, întrebat dacă se aşteaptă să fie dat afară din PSD: Îmi asum tot ceea ce fac / Nu exclude o colaborare cu Călin Georgescu
-
VIDEO Poliţia Capitalei l-a oprit pe Gică Hagi în trafic: Astăzi e despre tine, Comandante
-
Nicolae Ciucă a demisionat din funcţia de senator în Parlamentul României
Conținutul website-ului www.mediafax.ro este destinat exclusiv informării și uzului dumneavoastră personal. Este interzisă republicarea conținutului acestui site în lipsa unui acord din partea MEDIAFAX. Pentru a obține acest acord, vă rugăm să ne contactați la adresa vanzari@mediafax.ro.
PROSPORT.RO
CANCAN.RO
GANDUL.RO