Reacţia lui Greg Halford a pornit de la presupusa trădare a fostei sale iubite.
Fundaşul în vârstă de 38 de ani, legitimat la Hashtag United, un club deţinut de starul YouTube Spencer Owen, a postat un videoclip pe reţelele de socializare în care aruncă toate lucrurile personale aparţinând partenerei.
Halford a aruncat totul în grădină: pornind de la haine şi de la pantofi, precum şi un număr mare de cutii
În cariera sa, Halford a jucat şi în Premier League, totalizând 29 de apariţii pentru Wolverhampton, Sunderland şi Reading.
„A trecut mult, mult timp, dar în sfârşit am scăpat de lucrurile care m-au înşelat”, a postat Halford pe Twitter.
Reacţia lui Greg a fost aplaudată de mulţi utilizatori: „Bravo amice, mai bine mergi mai departe”. Unii, în schimb, l-au criticat pe fundaş pentru gest: „Da… Aruncă toate cutiile goale pentru spectacol. Eşti doar un căutător de atenţie.”.
Been far far to long but finally clearing out the cheating c**t ex stuff. ? pic.twitter.com/HGAzfgcCx4
— Greg Halford (@GregHalford15) January 21, 2023