Marian Sinescu, fost portar al Universităşii Craiova şi UTA Arad, a încetat din viaţă
Marian Sinescu, fostul portar al echipelor Universitatea Craiova şi UTA, a decedat în noaptea de luni spre marţi, la vârsta de 44 de ani.
Marian Sinescu, fost portar al Universităşii Craiova şi UTA Arad, a încetat din viaţă
Sinescu suferea de mai mult timp de o formă avansată de cancer şi a fost externat zilele trecute, la cerere, din spital.
Marian Sinescu s-a născut în 2 martie 1965, la Craiova şi a evoluat de-a lungul carierei la Universitatea Craiova, UTA, Kekcskemet şi Tisza Ujvaros în Ungaria, apoi la ACU Arad.
ULTIMELE ȘTIRI
-
Victor Ponta, întrebat dacă se aşteaptă să fie dat afară din PSD: Îmi asum tot ceea ce fac / Nu exclude o colaborare cu Călin Georgescu
-
VIDEO Poliţia Capitalei l-a oprit pe Gică Hagi în trafic: Astăzi e despre tine, Comandante
-
Nicolae Ciucă a demisionat din funcţia de senator în Parlamentul României
Conținutul website-ului www.mediafax.ro este destinat exclusiv informării și uzului dumneavoastră personal. Este interzisă republicarea conținutului acestui site în lipsa unui acord din partea MEDIAFAX. Pentru a obține acest acord, vă rugăm să ne contactați la adresa vanzari@mediafax.ro.
PROSPORT.RO
CANCAN.RO
GANDUL.RO