Rădoi şi Olăroiu, cu Al Hilal în semifinalele Cupei Coroanei Prinţului
Formaţia antrenată de Cosmin Olăroiu, Al Hilal, a obţinut calificarea în semifinalele Cupei Coroanei Prinţului din Arabia Saudită, după ce a învins, joi, scor 1-0, pe Al Wehdah, în sferturile competiţiei, partidă în care fundaşul Mirel Rădoi a fost integralist.
Rădoi şi Olăroiu, cu Al Hilal în semifinalele Cupei Coroanei Prinţului (Imagine: www.alhilal.com)
Golul victoriei echipei Al Hilal a fost marcat de fundaşul Osamah Housawy, în minutul 39.
În următoarea fază a competiţiei, Al Hilal va întâlni câştigătoarea partidei dintre Al-Ittihad şi Al Nasr.
ULTIMELE ȘTIRI
-
Ionuţ Costea a fost eliberat, după ce fusese reţinut în Turcia
-
Bloomberg: Administraţia Trump pregăteşte dezvăluirea planului de încetare a războiului din Ucraina
-
Victor Ponta, întrebat dacă se aşteaptă să fie dat afară din PSD: Îmi asum tot ceea ce fac / Nu exclude o colaborare cu Călin Georgescu
Conținutul website-ului www.mediafax.ro este destinat exclusiv informării și uzului dumneavoastră personal. Este interzisă republicarea conținutului acestui site în lipsa unui acord din partea MEDIAFAX. Pentru a obține acest acord, vă rugăm să ne contactați la adresa vanzari@mediafax.ro.
PROSPORT.RO
CANCAN.RO
GANDUL.RO